Masážní podložka na ploché nohy

Masážní válečky na nohy ORTEK Foot Roller
398 Kč
Vyprodáno

Podložka na ploché nohy Ortek je výrobek vhodný pro děti i dospělé, kteří bojují s ploché nohy, stejně jako pro každého, kdo hledá účinný trenažér pro prevenci tohoto stavu. Chůze naboso po kusu, jako je ortopedická podložka, jejíž prvky napodobují různé přírodní povrchy, přináší výsledky již po několika dnech používání. Na podložce lze cvičit cíleně nebo pro zábavu a další účinky používání senzorické podložky určené k masáži nohou jsou: posílení kotníku, snížení bolesti dolních končetin, rozvoj koordinace pohybu, korekce poruch chůze a prevence skoliózy a osteochondrózy.
 

Videoreceze zákazníků

Výhody: Velikost,skladnost,jednoducha moznost presunu
Nedostatky: --
Komentář: Puzzle jsme koupili pro triletou dcerku k léčbě plochých nohou. Dodání proběhlo velmi rychle,v pátek objednáno-v pondělí doručeno. Po podlozkach se dcerce libi chodit,poskakovat,lze dily spojit,ale rozlozit take jednotlive po pokoji. Zatim zaujalo velmi,snad nam to vydrzi a hlavne take prinese vysledky ve zlepseni stavu.
Renata GAMBOVA (Datum recenze: 24.01.2023)
Komentář: Tuto podložku máme v Rodinném centru, kam chodí maminky s dětmi do 4 let. Děti (vlastně i maminky) jsou z ní nadšené. Ti, kteří neumí chodit, po ní lezou, starší po ní chodí, kluci zkoušejí, jestli jejich auta přejedou přes ,,kameny” nebo ,,šišky” a holčičky to používají i jako chodníček u domečku. Prostě si každý najde své využití. Podložku nejvíce používáme na cvičení s dětmi nebo jako část ,,opičí dráhy”. Dětem se moc líbí a rády po ní chodí. Je příjemná na nohy, přenosná, snadno omyvatelná a proto...
Adéla Horáková (Datum recenze: 14.10.2022)