Ortopedický polštář na sezení Podsedák na židli

  • Výrobce: Olvi
  • Kód produktu: 03239
  • Dostępność: Není dostupný
910 Kč

Polštář na sezení s pohankovými slupkami povoluje pohodlně sedět na jakemkoliv povrchu i dlouhou dobu, pomáhá snížit zátěž na páteř, zajišťuje prevenci proti hemeroidech.

Rozměr: 430 x 310 mm

Polštář je zpracovaný k fyziologicky správné poloze lumbosakrální páteře. Polštář dobře drží tvar, nemačká se a nedeformuje se. Pomocí výplně a rozmezí mezi válečky je zabezpečena termoregulace, mezi slupkami pohanky volně cirkuluje vzduch, na polštáři bude příjemně i v horkém počasí.

Užití:

  • při bolestech zad, krku a kostrče

  • při prevenci křečových žil a otoků nohou

  • při prevenci a léčbě hemeroidu a prostaty

  • pro lidi, kteří tráví mnoho času v sedě

Složení

Výplň - očištěné pohankové slupky

Potah - textil

Rozměr: 430 x 310 cm

Pomocí zapínání je možné doplnit aromateurapetickými produkty. 

Kontraindikace

Nepoužívejte při alergii na materiál produktu. V případě specifických onemocnění, před použitím se konzultujte s lékařem.

Doporučení k údržbě

Výplň neperte a vyhněte se vlhkosti. Doporučeno chemické čištění na sucho.

Skladování a záruka

Skladujte v místnosti s teplotou od 5° do 30°С a relativní vlhkostí vzduchu do 75%, mimo zdroje tepla a prachu, bez vystavení přímému slunečnímu záření.

Záruční doba skladování: 3 roky.

Zanechat hodnocení

* — Povinná pole

* — Povinná pole

Užitečné informace

Videoreceze zákazníků

Výhody: Velikost,skladnost,jednoducha moznost presunu
Nedostatky: --
Komentář: Puzzle jsme koupili pro triletou dcerku k léčbě plochých nohou. Dodání proběhlo velmi rychle,v pátek objednáno-v pondělí doručeno. Po podlozkach se dcerce libi chodit,poskakovat,lze dily spojit,ale rozlozit take jednotlive po pokoji. Zatim zaujalo velmi,snad nam to vydrzi a hlavne take prinese vysledky ve zlepseni stavu.
Renata GAMBOVA (Datum recenze: 24.01.2023)
Komentář: Tuto podložku máme v Rodinném centru, kam chodí maminky s dětmi do 4 let. Děti (vlastně i maminky) jsou z ní nadšené. Ti, kteří neumí chodit, po ní lezou, starší po ní chodí, kluci zkoušejí, jestli jejich auta přejedou přes ,,kameny” nebo ,,šišky” a holčičky to používají i jako chodníček u domečku. Prostě si každý najde své využití. Podložku nejvíce používáme na cvičení s dětmi nebo jako část ,,opičí dráhy”. Dětem se moc líbí a rády po ní chodí. Je příjemná na nohy, přenosná, snadno omyvatelná a proto...
Adéla Horáková (Datum recenze: 14.10.2022)