Ortopedické polštáře na spaní

Ciťte se jako astronaut!

Je to nápadité srovnání, ale na každém šprochu je pravdy trochu. Jde o to, že pěnový polyuretan , s tvarovou pamětí, tedy materiál známý pod komerčním názvem "paměťová pěna", byl vyvinut s podporou vesmírného programu NASA. Astronauti vděčí za své pohodlí ve vesmíru částečně tomuto materiálu, který pronikl do nejvšednějších aspektů našeho života a nyní slouží jako triviální výplň ortopedických polštářů na spaní a odpočinek.

Kromě kosmických technologií se jako výplň používají i další materiály, například  syntetické, jako je duté vlákno, stejně jako přírodní, jako je pohanka.

S jakou výzvou se člověk setkává, když si chce koupit ortopedický polštář na spaní? Nenechat se zmást nábidkou a vybrat si správný produkt☺
Proces výběru zahrnuje mnoho kritérií. Je důležité určit své preference a fyziologické vlastnosti. Jaká je vaše oblíbená poloha při spánku a jak často ji měníte? Jak vysoko nebo nízko umístíte polštář? Máte rádi niské polštáře nebo dáváte přednost vysokým? Měkčí nebo tvrdší? Máte široká ramena? Potřebujete pouze polštář pod hlavu nebo potřebujete také ortopedický polštář pod nohy, který také spadá do kategorie pro odpočinek?

To vše je však jen teorie. Nejjednodušší způsob, jak si vybrat polštář na spaní, je zkusit na něm když ne spát (v obchodě pravděpodobně nedostanete postel na zkušební noc:), tak si alespoň lehnout. To je nejjednodušší způsob, jak zjistit, zda je to váš polštář, nebo je třeba hledat a zkoušet dál.

Správný polštář pomůže vašim krčním a zádovým svalům ulevit a zbaví vás stresu z celého dne. Pokud zvolíte správnou výšku polštáře, vaše páteř zůstane po celou noc v ergonomické poloze, čímž se vyhnete oběhovým problémům. Stručně řečeno, zotavení těla během spánku je způsobeno právě správnou volbou polštáře. Ne dovolenou a jógou před spaním☺

Máte potíže s nákupem? Určitě vám poradíme!
 

Videoreceze zákazníků

Výhody: Velikost,skladnost,jednoducha moznost presunu
Nedostatky: --
Komentář: Puzzle jsme koupili pro triletou dcerku k léčbě plochých nohou. Dodání proběhlo velmi rychle,v pátek objednáno-v pondělí doručeno. Po podlozkach se dcerce libi chodit,poskakovat,lze dily spojit,ale rozlozit take jednotlive po pokoji. Zatim zaujalo velmi,snad nam to vydrzi a hlavne take prinese vysledky ve zlepseni stavu.
Renata GAMBOVA (Datum recenze: 24.01.2023)
Komentář: Tuto podložku máme v Rodinném centru, kam chodí maminky s dětmi do 4 let. Děti (vlastně i maminky) jsou z ní nadšené. Ti, kteří neumí chodit, po ní lezou, starší po ní chodí, kluci zkoušejí, jestli jejich auta přejedou přes ,,kameny” nebo ,,šišky” a holčičky to používají i jako chodníček u domečku. Prostě si každý najde své využití. Podložku nejvíce používáme na cvičení s dětmi nebo jako část ,,opičí dráhy”. Dětem se moc líbí a rády po ní chodí. Je příjemná na nohy, přenosná, snadno omyvatelná a proto...
Adéla Horáková (Datum recenze: 14.10.2022)