Оbuv zdravotní a ortopedická

Filtr
Velikost boty
Pro koho
Sezóna

Zdravotní obuv pro dospělé - pro skutečné dámy

- Co je ženské štěstí?
-
Je to sundat na navštěvě boty pod stolem a ulevně se nadechnout :)

Znáte ten vtip? Není o našich botách. Protože ortopedická obuv pro dospělé 4Rest-Orto se vyznačuje takovým pohodlím, že se je prostě nechce sundavat, ale naopak. Ženy to pochopí :) Koneckonců, jsou to ony, kdo nejprvé obouvá své dlouho trpící nohy do bot na podpatku nebo těsných lodiček a pak, ignorujíve všechny myslitelné i nemyslitelné trendy, hledají něco nejpohodlnějšího.

Také si můžete koupit dámské ortopedické boty z naší jarní a podzimní nabídky.  Určitě máme také ortopedickou obuv panskou.

Obuv této kategorie se používá k nasledujícím účelům:

  • Na nohy s nekorigovanou nebo tprvé vzniklou deformací, tzv. "problémové" nohy, kdy vše, co jim může pomoci, je navléknout pohodlné ortopedické boty, aby nedošlo k zhoršení stávajících problémů a nechat nohu cítit měkkou peřinu lodičky nebo boty.
  • Nošení při cukrovce: jak víte, lidé s cukrovkou potřebují chránit nohy před poškozením, takže ortopedické boty nebo boty 4Rest-Orto obklopují nohy pohodlným kokonem z kůže a tkaniny.
  • Při problému hallux valgus (neboli česky vbočený palec) nebo při patologii růstu nehtů.
  • Při artritidě v akutní nebo chronické formě, stejně jako při zranění nohou, a to jak v období zotavení, tak v pozdějším každodenním nošení.
  • V zralém věku, kdy pohodlí pro unavené nohy je ceněno nade vše.
  • Pži nadváze - naše ortopedické boty jsou silné a spolehlivé, s vysokou odolností proti opotřebení.

Ortopedické boty 4rest-Orto jistě zaujímají tu mezeru v oblasti pohodlí, kde kvocient pohodlí převyšuje kvocient modní konformity, kombinovatelnosti a složitých looků, a to vše dohromady.

Nade vše jsou zde kladeny pohodlné pocity; navíc, pokud žena potřebuje koupit ortopedickou obuv, nebude si k ní vybírat kabelku nebo kalhoty. Spíše se stane opak: celý šatník bude přizpůsoben jednomu nebo dvěma párům obuvi, bude mít nové oblečení v závislosti na harmonické kombinaci s zakoupenými botami. Protože móda je proměnlivá a rozmarná a vlastní zdraví je dražší.

Když vědomě pochopíte potřebu koupit ortopedickou obuv, znamená to, že jste v opravdu špatném stavu. Vždyť co jsme? Začínáme se zabývat sami sebou, teprve když se situace blíží kritickému stavu. Pokud je to o vás, pak je čas vybrat si jeden z prezentovaných modelů.

Proč je naše zdravotní ortopedická obuv pro dospělé pohodlná?

Stříh každého modelu je pečlivě promyšlen, používají se měkké a hypoalergenní materiály; stuhové uzávěry (suchý zip) a šněrování umožňují nastavit model na nártu a vložky ze strečové tkaniny zabraňují tření a stlačování v problémových místech.

Komfortní pocit je zajištěn vnitřní konstrukcí boty:

  • stélka je vyrobena z měkké kůže, která si zachovala prodyšné vlastnosti  a dokonce je také ideálním materiálem pro vnitřek boty;
  • každý model uvnitř je obložen vícevrstvou podšívkou, která se skládá z pravé kůže, textilního materiálu a pěnové pěny a změkčuje kroky a postupem času se přizpůsobé tvaru nohy;
  • horní část je vyrobena z kůže kombinované se strečovou tkaninou (neopren), tato organická kombinace zabrání jakémukoli nepohodlí diký plastické a pružné struktuře materiálu.

Absolutně všechny modely jsou vybaveny supinátorem. Velikost všech bot Ortek 36 až 41.

Videoreceze zákazníků

Výhody: Velikost,skladnost,jednoducha moznost presunu
Nedostatky: --
Komentář: Puzzle jsme koupili pro triletou dcerku k léčbě plochých nohou. Dodání proběhlo velmi rychle,v pátek objednáno-v pondělí doručeno. Po podlozkach se dcerce libi chodit,poskakovat,lze dily spojit,ale rozlozit take jednotlive po pokoji. Zatim zaujalo velmi,snad nam to vydrzi a hlavne take prinese vysledky ve zlepseni stavu.
Renata GAMBOVA (Datum recenze: 24.01.2023)
Komentář: Tuto podložku máme v Rodinném centru, kam chodí maminky s dětmi do 4 let. Děti (vlastně i maminky) jsou z ní nadšené. Ti, kteří neumí chodit, po ní lezou, starší po ní chodí, kluci zkoušejí, jestli jejich auta přejedou přes ,,kameny” nebo ,,šišky” a holčičky to používají i jako chodníček u domečku. Prostě si každý najde své využití. Podložku nejvíce používáme na cvičení s dětmi nebo jako část ,,opičí dráhy”. Dětem se moc líbí a rády po ní chodí. Je příjemná na nohy, přenosná, snadno omyvatelná a proto...
Adéla Horáková (Datum recenze: 14.10.2022)