Ortopedická obuv dámská

Internetový obchod Ortek nabízí řadu modelů pro různé roční období. Buďte si jisti: naše ortopedické boty damské jsou efektivní, pohodlné a kvalitní.

Všimli jste si, že v poslední době se více přislušníc něžného pohlaví častěji vzdává vysokých podpatků a balerín na rovné podešvi ve prospěch pohodlných modelů, takových, ve kterých ne citíte únavu nohou a můžete chodit tolik, kolik chcete, a ne až vás začnou pálit nohy. Pak vše, co chcete v tomto okamžiku je co nejrychlejí sundat boty, natáhnout nohy nebo je lepší ponořit je do moře (pokud je to možné) a blaženě se usmívat a čekat, až bolest a brnění nohou ustoupí…

Nenabízíme nestabilní podpatky, máme zde velmi pohodlnou ortopedickou obuv pro dívky a ženy, kterou navrhujeme nosit jako každodenní. Také se skvěle hodí jako damská pracovní zdravotní obuv.

Jak si vybrat dámskou ortopedickou obuv v obchodě Ortek?

Bylo by dobře, kdybyste si koupili ortopedickou obuv v kamenné prodejně po zkoušení. Projít se v nových botách, poskákat si a dokonce i proběhnout se, a zrozumět, citíte-li v nich  pohodlí nebo musíte zkusit další pár.

Ale pokud chcete si objednat online, je to také skvělé! Naši kompetentní a zkušení konsultanti vám pomohou vybrat model podle vašich potřeb a požadavků.

Nejdůležitější věc, kterou je třeba věnovat pozornost, je POHODLÍ. Nové boty neměly by ani tlačit ve špičce, ani v patě, neměla by způsobit bolest a také neměla by se cítit na noze. Ano, existuje určitá adaptační doba, například může trochu bránit supinator (pokud je přítomný), ale adaptace na boty nemůže trvát více než jeden nebo dva dny.

Dalším důležitým faktorem je správně zvolená velikost. Žádné odchylky by neměly být.

Při nákupu by se nemělo řídit cenou. Kvalitní materiály nemohou být levné, takže ortopedické boty dámské také nemohou být příliš levné.

Když řikáme, že máme v nábidce boty pro vše sezóny, máme na mysli, že máme  dámské ortopedické sandály na horké léto, a také ortopedické boty na jaro a podzim. Také můžeme Vám nabídnout  zdravotní obuv pánskou.

Videoreceze zákazníků

Výhody: Velikost,skladnost,jednoducha moznost presunu
Nedostatky: --
Komentář: Puzzle jsme koupili pro triletou dcerku k léčbě plochých nohou. Dodání proběhlo velmi rychle,v pátek objednáno-v pondělí doručeno. Po podlozkach se dcerce libi chodit,poskakovat,lze dily spojit,ale rozlozit take jednotlive po pokoji. Zatim zaujalo velmi,snad nam to vydrzi a hlavne take prinese vysledky ve zlepseni stavu.
Renata GAMBOVA (Datum recenze: 24.01.2023)
Komentář: Tuto podložku máme v Rodinném centru, kam chodí maminky s dětmi do 4 let. Děti (vlastně i maminky) jsou z ní nadšené. Ti, kteří neumí chodit, po ní lezou, starší po ní chodí, kluci zkoušejí, jestli jejich auta přejedou přes ,,kameny” nebo ,,šišky” a holčičky to používají i jako chodníček u domečku. Prostě si každý najde své využití. Podložku nejvíce používáme na cvičení s dětmi nebo jako část ,,opičí dráhy”. Dětem se moc líbí a rády po ní chodí. Je příjemná na nohy, přenosná, snadno omyvatelná a proto...
Adéla Horáková (Datum recenze: 14.10.2022)