Komu prospějí ortopedické masážní podložky: neočekávané použití

Zobrazení: 182

Masážní ortopedické koberečky jsou známým a oblíbeným zbožím. Na Ukrajině je naše společnost vyrábí a prodává již více než 5 let. Již bylo prokázáno, že pomáhají na ploché nohy, valgózitu nebo varózitu patních kostí; koberce masírují, trénují a posilují nohy. Ortopedové a chirurgové je častěji předepisují dětem. A právě pro děti jsou rodiče ochotni vynaložit úsilí a prostředky.

Zdálo se, že jsme si uvědomili, kdo je naším hlavním kupujícím a uživatelem masážních podložek Ortek. Donedávna.

Masážní koberce pro všech ve věku 1 až 101 let

S uvedením na trh EU jsme poznali nové oblasti použití našeho produktu. Nedávno si v internetovém obchodě ortek.at nakoupilo podložky puzzle centrum péče o seniory v Německu. 
Tato organizace vytvořila celý chodníček s nerovnými povrchy pro trénink a masáž nohou. A s německou pedantností je těchto 32 prvků úhledně a harmonicky zabudováno do designu. Přejeme si, aby ortopedické podložky Ortek přinášely užitek a dobré emoce obyvatelům domova pro seniory v Eibelstadtu.

Podle německých odborníků "podlahy jsou nezbytné pro aktivaci reflexních zón chodidla při chůzi nebo běhu na podložce Puzzle, vypouklé prvky různých velikostí a tuhosti na modulech podložky způsobují nával krve a s různou intenzitou působí na nervové zakončení a zóny chodidla". 

Věříme, že naše společnost postupně dosáhuje úrovně vědomí a blahobytu, kdy si starší muži a ženy mohou také dovolit vydávat peníze a ztrácet čas na uzdravení.

Neuvěříte! Masážní koberec pro rehabilitaci zvířat.

Stejný internetový obchod ortek.at pravidelně přijimal objednávky z Německa a Rakouska, kde byla v doručovací adrese uvedena rehabilitační centra pro zvířata. Ukázalo se, že to nejsou náhodní zákazníci. Němečtí fyzioterapeuti používají masážní podložky k rehabilitaci a výcviku zvířat, nejčastěji psů. Kupují je také majitelé zvířat. Chodníky z puzzly umístí doma nebo na ulici. Nezbývalo nám nic jiného než vytvořit speciální kategorii Fyzioterapie psů pro nové zákazníky:) 

Krátká odbočka

Případ se zvířaty je zábavný případ neobvyklého použití obvyklého pro nás zboží. Z výše popsaných případů použití podložky lze údělat úsudek: čím je společnost úspěšnější, tím více je připravena starat se o ostatní. Z toho plyne péče o ekologii a čistotu na chodbě, postoj k celospolečenským hodnotám a pozornost k potřebám jednotlivce.

Pro nás masážní podložka na nohy je jedním ze způsobů, jak prospět každému zákazníkovi, a také potěšení z prezentace našého výrobku ukrajinským a zahraničním zákazníkům.

Jak fungují ortopedické puzzle?

Lidská noha je původně určena pro chůzi na nerovných površích: trávš, písku, kamenech. Pokud nedáme stopě dostatečné zatížení, dostaneme slabé svaly a vazy. Proto je tak užitečné chodit naboso po oblázcích, lesních loukách, mořském pobřeží a masážních podložkách na chodidla, když nejsou k dispozici přírodní reliéfy. Máme v nábidce ruzné ortopedické podložky masážní.

Jsme si naprosto jisti, že péče o sebe a své zdraví je nutné v každém věku. Nezanedbávejte užitečné cvičení a doporučení odborníků, stejně jako kvalitní zboží pro udržení dobrého zdraví a dobré nálady.

Nejprodávanější