Podpatky jsou minulostí! Pohodlí je dnes důležitější než móda

Zobrazení: 150

Boty pro seniory a nejen pro ně!

Každá žena v určitém okamžiku dospěje k tomu, že podpatky nosí stále méně a méně často a ráda volí nizkou, pohodlnou, zdravotní obuv. A nemusí to být nutně kvůli věku, ale prostě proto, že stále více myslíte na zdraví. Když ve svém bezstarostném mládí létáte ulicemi, aniž byste pod sebou cítili jehličky, ani vás nenapadne, že mnoho starších žen s artritidou by měli zdravější a odolnější nohy, kdyby nenosili dříve nepohodlné boty.

Výhody bot (оrtopedická obuv dámská), o kterých pojednává v této publikace, jsou zřejmé: každý model je navržen speciálně pro každodenní nošení s cílem udržet nohy co nejvíce uvolněné. Proto říkáme, že tyto boty budou ideální pro důchodce, pro babičky, které aktivně chodí se svými neposednými vnoučaty, pro starší ženy, které si cení pohodlí mnohem víc než snahy být za každou cenu trendy. Ony vše potřebují kvalitní zdravotní obuv.

Neměli byste však slyšíc pohodlné boty pro babičky si hned představovat beztvaré široké boty. Naše moderní zdravotní obuv, kterou nabízíme pro seniory a pro ty, kteří chápou, že zdraví a vitalita závisí na zdraví nohou, vůbec takhle nevypadá. To znamená, že absolutně nevypadá! Stejně jako u dámy je věk určen stavem mysli, tak i dámská obuv pro seniory 4rest Orto - a to nejen pro seniory! - není určená vzhledem, ale speciální konstrukcí. Právě konstrukce, promyšlená do nejmenších detailů, má poskytnout to slibované pohodlí, na které dříve či později (dříve je lépe :) každý přijde.

Co je na této konstrukci tak zvláštního a čím se speciální ortopedická obuv pro dospělé znažky Ortek liší od běžné každodenní obuvi?


​​​​​​​Především je to vícevrstvý model. Nejde jen o stélku, kožený svršek a podrážku. A pokud říkáme, že konstrukce je promyšlená, pak jsou tato slova založena na tvrdých faktech.

Z vnitřní strany je model polstrovaný kombinovanou podšívkou složenou z měkké kůže a jemného textilního materiálu. Pěnové vložky, které jsou navrženy tak, aby jemně změkčovaly místa, kde se citlivá pokožka chodidel dostává do kontaktu s oblastí švů, můžete nahmatat i rukama.

Měkká stélka z pěny EVA je fyziologicky tvarovaná a zesílená v oblasti paty a středu chodidla a zároveň poskytuje extra odpružení a podporu. EVA je pro tuto funkci ideální: je dostatečně pružný, aby pružením zmírnil únavu z každého kroku, a dostatečně měkký, aby z něj chodidlo vytvořilo dokonalé individuální lůžko.

Celou konstrukci podpírá odolná podrážka s integrovanými vzduchovými polštáři, které poskytují tlumení při chůzi. Nejedná se o žádné bájné detaily, o kterých se mluví při popisu speciální obuvi: pokud na stélku pevně zatlačíte rukou, čímž simulujete váhu svého těla, můžete cítit tlumicí vlastnosti.

Každý model je vybaven stélkou pro podporu podélné a příčné klenby chodidla. Stélka je odnímatelná, protože noha změněná s věkem nemusí tuto část potřebovat. Pokud se rozhodnete přidat stélku, udělejte to prosím pod dohledem odborníka, protože špatné umístění dílu zmaří veškeré naše úsilí o dosažení pohodlí pro vaše nohy.

Modely v této kolekci nestavíme jen jako obuv pro seniory. Klíčovým je zde pohodlí; to rozhoduje o tom, zda jste ochotni dát mu přednost před modely, které deformují vaše nohy.

Kolekce je ideální pro dámy všech věkových kategorií, které dávají přednost pohodlné chůzi, a také pro důchodkyně. Ale opět, věk není rozhodujícím faktorem. Neutrální styl našich bot a kozaček nám umožňuje nabídnout jakýkoli model všem dámám bez výjimky. Je to naprosto nejlepší zdravotní obuv.

A kdybyste nahodou potřebovali masažní pomůcky k prevenci a lečbě onemocnění nohou, tak to také máme v nabídce.

Nejprodávanější