Všestrannost na hranici pohodlí: ortopedická obuv pro dospělé pro každodenní nošení

Zobrazení: 76

Znáte ten pocit úlevy, když se vrátíte domů a hned po zavření dveře sundáte z unavených nohou boty, které se během několika hodin změnily ze stylových bot do bolestivých okovů?  Pokud jste se nyní chápavě zasmáli, pak je tato publikace přesně pro vás. Protože je čas vybrat si pohodlí. Právě o tom jsme přemýšleli, když jsme tvořili novou dámskou obuv na každodenní nošení, která bude pohodlná nejen během prvních pět minut, ale až do okamžiku, kdy se vrátíte domů a nazujete domácí pantofle. Seznamte se: obuv zdravotní a ortopedická.

Trend nebo zdraví?

Bohužel ženy často zanedbávají pohodlí a vybírají si modely podle estetických kritérií. Vlastně když to vezmeme s nadsázkou, často dáváte přednost tomu, abyste byli krásní, než abyste byli zdraví... Jinými slovy, v regálu s obuví pro moderní dámy převládá spíše móda a trendy než pohodlná ortopedická obuv pro dospělé. Následkem toho postupuje artritida a osteoartróza, což není pro nohy starších žen dobré.

Mezitím v posledních několika letech kult oblečení ztratil svůj fanatismus a nyní přišla chvíle zachránit ženské nohy, sužované botami s ostrými špičkami, nestabilními podpatky a platformami, tuhými nepravidelně tvarovanými nárty. V tom vidíme část našeho poslání. Kromě nevědomých obětí módy se chceme postarat i o ty, kteří přišli o čas - kvůli jeho rychlému běhu, nebo kvůli nemocem, které nemilosrdně deformují jejich nohy, nebo kvůli promarněným příležitostem, aby nemuseli co nejdéle čelit neduhům (ignorované ploché nohy, dekompenzovaná cukrovka atd.).

Pro koho jsme vyrobili nové boty 4Rest-Orto?

Jedná se o dámskou řadu, takže nové produkty budeme nabízet něžnému pohlaví, které chce pečovat o své nohy a zajistit, aby byl každý krok báječně pohodlný.

Pro koho jsou tedy naše nové produkty určeny? Podívejte se na seznam kritérií. Pokud se vás alespoň jedna z nich týká, je dámská měkká obuv 4Rest-Orto rozhodně tou správnou volbou.

  1. Přetrvávající únava nohou způsobená získanými deformitami nebo nemocemi, které již nelze napravit. V akutním nebo chronickém stádiu vám nemoci zaměřené na klouby připraví spoustu hořkých chvil. Ortopedické boty pro dospělé pro artritidu nebo pro artrózu jsou poměrně časté požadavky na internetu. Naše modely jsou přímou reakcí na tyto požadavky.

  2. Přítomnost valgozity v oblasti metatarzofalangeálního kloubu palce nohy, lidově nazývané vbočený palec, lékařský název je hallux valgus. Bez pohodlné obuvi je každý krok pro nohy s tímto problémem jako z pohádky, až na to, že hrdinka v tomto Andersenově příběhu šlape jako po ostří dýky...

  3. Nové modely lze s jistotou doporučit v kategorii "speciální ortopedická obuv pro vbočený palec" - jemné objetí kůže v kombinaci s elastickým neoprenem zmírní bolestivý pocit. Přítomnost cukrovky vyžaduje zvýšenou pozornost nohám - je známo, že časem dochází ke ztrátě citlivosti dolních končetin, a v této fázi je velmi snadné přehlédnout problém, který začíná drobným poraněním. Pohodlné polstrované boty s podporou klenby by byly pro ženy s cukrovkou darem z nebes.

  4. Nové produkty 4Rest-Orto jistě uvítají i starší ženy. Pohodlí je ve stáří určitě na prvním místě. Když si na konci dne chcete dát nohy do vany se studenou vodou a spát tak celou noc, oceníte pečující teplo a měkkost kůže a pružného neoprenu. Stručně řečeno, nejlepší zdravotní obuv pro starší ženy lze zakoupit u nás.

  5. Nadváha je dalším důvodem, proč si koupit boty z nové řady Ortek. Dodatečná námaha urychluje únavu, protože nohy pracují dvojnásobnou silou. Kromě toho, že je každý model mega pohodlný a boty jsou vyrobeny kvalitně, jsme prakticky otestovali jejich odolnost. Osvědčené: podrážka se neodlepuje, švy se nerozlepují, nitě se netrhají při zatížení kilogramy navíc.

Pohodlná obuv pro ženy: minirecenze

Podívejme se na jeden z modelů. Zde je obuv z měkké, hladké kůže.

Výška platformy od špičky po patu se pohybuje mezi 2 cm a 4,5 cm. Pokud patu snížíme nebo jen trochu zvedneme, nepohodlí se již dostaví.

Vnitřní část modelu je měkká na dotek, objemné švy, které mohou způsobit nepohodlí nebo tření, nejsou hmatatelné.

Dostatečná šířka v oblasti prstů netlačí v oblasti prstů.

Uvnitř je vyjímatelná vložka o tloušťce 2 až 10 mm se zesílením v oblasti středu chodidla (fyziologický supinátor). Blíže k patě se tloušťka vložky zvětšuje. Tento tvar vložky je způsoben tím, že tlak na patu je větší než na špičku, a proto je pata více potřebná pro odpružení. Časem se vložka mírně zploští a získá individuální tvar, jako by byla navržena přímo pro vaše chodidlo.

Pokud si přejete, můžete pod vložku umístit náhradní vložku, kterou dáváme do krabici ke každému modelu. Je důležité, abyste tuto činnost prováděli pod dohledem odborníka - ten musí přesně určit, kam má být díl přilepen.


Teď už víte, jak vybrat boty. Nabízíme také ortopedickou obuv pánskou a oprtopedické masážní podložky.

Nejprodávanější